Kāpēc spēles Punktid.lv veikalā ir tik lētas?

By | 2021-09-28T10:17:34+00:00 2021/09/27|Uncategorized @lv, Varia|

Cenas aktuālas raksta publicēšanas brīdī, 03.09.2021

Vai esi kādreiz domājis, kāpēc spēles Punktid.lv veikalā ir tik lētas?

 

Kā viena un tā pati spēle mūsu veikalā var būt par vairāk nekā pusi lētāka nekā pazīstamā elektronikas veikalā? Dzirdam šo jautājumu bieži un pamatoti, tāpēc tas cilvēkos var radīt šaubas. Lūk, galvenie iemesli, kāpēc rodas cenu atšķirības un kāpēc saprātīgi būtu izvēlēties mūsu interneta veikalu.

 

Lēti. Mūsu spēlēm nav fiziska iepakojuma, kura ražošana, transportēšana un uzglabāšana ir dārga. Tā kā produkti ir digitāli, nav arī papildu izmaksu par starpniecību, kas automātiski padara spēli par 20% līdz 30% lētāku nekā iepakotas spēles gadījumā. Jo īpaši lēti var iegādāties vecākas paaudzes spēles, jo mēs no ražotāja tās iepērkam tikai pēc tam, kad to cenas jau ir kritušās.

 

 

Ātra piegāde. Vēlamās spēles aktivizācijas kodu nosūtīsim uz e-pastu uzreiz pēc pirkuma veikšanas. Spēli vari lejupielādēt pats no ražotāja lapas. Vari būt pārliecināts, kā jaunas spēles sākotnējais pasūtītājs, tu spēli saņemsi ātrāk nekā tavi draugi.

 

 

Drošība. Mūsu interneta veikalā tiek pārbaudīti visi piegādātāji, un spēļu kodi tiek saņemti no legāliem kanāliem. Pateicoties tam, spēļu aktivizācijas kodi vienmēr darbojas, un spēles turpinās darboties arī nākotnē. Par mūsu kvalitāti liecina vairāk nekā 6000 pozitīvas atsauksmes starptautiskajā atsauksmju platformā www.trustpilot.com.

 

 

Lielākā spēļu izvēle. Mūsu produktu klāstā ir vairāk nekā 1500 PC, Mac, PlayStation, Xbox un Nintendo spēļu. Turklāt atradīsi plašu abonementu un naudas karšu klāstu dažādiem reģioniem un platformām.

 

 

Klientu atbalsts latviešu valodā. Ja tomēr ar spēļu aktivizēšanu rodas problēmas, mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze, lai atrisinātu jebkuru tehnisku problēmu. Un runāsim mēs ar tevi latviešu valodā!

 

 

Elastīgi maksāšanas nosacījumi. Mūsu e-veikalā vari ērti norēķināties, izmantojot savas vietējās bankas saiti. Paralēli visām biežāk izmantotajām maksājumu kartēm tiek pieņemti arī Pocopay, PayPal un Bitcoin maksājumi. Turklāt lielākiem pirkumiem maksājumu vari sadalīt un maksāt ilgāku laika posmu, izmantojot Esto nomaksas iespējas.

 

 

Spēles kļūst arvien lētākas. Ar katru pirkumu pelni bonusu, un katrs nākamais pirkums mūsu interneta veikalā būs vēl lētāks. Savai pirkumu vēsturei un uzkrātajiem bonusiem vari sekot līdzi savā lietotāja kontā.

 

 

Mēs piemaksājam. Iesaki mūsu veikalu ar savu personīgo referral kodu, un papildus tam, ka tavs draugs saņems pirkumu par 10% lētāk, arī tu ar katru spēli, ko iegādājas draugs, nopelnīsi naudu.

 

 

Videi draudzīgs. Iegādājoties digitālo spēli, nav nepieciešams izgatavot fizisku DVD, iesaiņot to plastmasas kārbā, izdrukāt vāciņu un apvākot visu ar plēvi. Nemaz nerunājot par transportēšanu ar lidmašīnām un kuģiem uz loģistikas centriem un no turienes ar kravas automašīnām tālāk uz veikaliem, kur klientam pēc tās jāierodas ar savu automašīnu. Tas viss galarezultātā ietaupa daudz enerģijas.