Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
Xbox Game Pass Ultimate 1 Month Membership (Xbox & PC)
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • UK VERSION

Pirkt Tiešsaistē: Xbox Game Pass Ultimate 1 Mēneša Abonements (Xbox & PC)

-20%
9.99 12.49
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: EXTkeys

Kodu var aktivizēt lapā https://redeem.microsoft.com/, pierakstoties ar savu Xbox kontu.

Uzmanību! Xbox savā sistēmā veic daudz izmaiņu, kā rezultātā koda aktivizēšana var tikt ierobežota, pat ja iepriekš esat izmantojis Xbox Live Gold kodus.

Lasiet vairāk par iespējamām problēmām un to risinājumiem šeit: https://punktid.lv/blog/kapec-nevar-aktivizet-xbox-live-gold-kodu/

Prepaid10.99

Iegūsti visas Xbox Live Gold priekšrocības, kā arī vairāk nekā 100 augstākās kvalitātes konsoles un PC spēles par zemu ikmēneša maksu. Tu vienmēr atradīsi kaut ko jaunu, jo spēļu saraksts nepārtraukti tiek papildināts. Turklāt arī žanru dažādība neliks tev vilties. Izbaudi ekskluzīvus abonementa piedāvājumus un atlaides. Spēlē kopā ar draugiem vismodernākajā daudzspēlētāju tīklā un atrodi savu nākamo mīļāko spēli!
Izmanto savu aktīvo Xbox Game Pass Ultimate abonementa plānu, lai spēlētu spēles Xbox One konsolē un Windows 10 PC. Xbox Game Pass Ultimate ietver Xbox Game Pass konsolei, Xbox Game Pass PC (Xbox Game Pass PC nav pieejams Dienvidkorejā un Turcijā) un Xbox Live Gold.

Var izmantot Xbox One, X sērijas un 360 konsolēs

Kā atrisināt Xbox konta reģiona problēmas?


Kāpēc pirkumu veikšanai izmantot “Xbox” Game Pass?

Drošība - savas kredītkartes datu ievadīšana trešās puses lapā vienmēr ir savā ziņā riskanta. Iegādājoties Xbox naudas karti ar mūsu e-veikala starpniecību, jums nevienam nebūs jāatklāj savas kredītkartes dati. Pēc pirkuma vienkārši aktivizējiet kodu “Xbox” vidē, un jūsu kontā tiks ieskaitīta atbilstoša kredīta summa.

Elastība - ar dāvanu karšu palīdzību savā kontā varat ieskaitīt kredītu, kuru varat izmantot jebkurā laikā. Ja kāda no spēlēm ir lētāka par jūsu kredīta summu, tad kredīts jūsu Xbox kontā saglabājas un jūs to vari izmantot arī nākamajiem pirkumiem.

Budžets - dāvanu karšu izmantošana ir labs veids, kā kontrolēt savus pirkumus, jo pats varat noteikt, cik daudz naudas vēlaties tērēt spēlēm. Tādējādi jūs nevarat pārsniegt savu budžetu, neiegādājoties jaunu dāvanu karti.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada