Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā

ORDERS

No, you do not have to. You are able to make orders on our web page without ever having to register as a user.

All of our products are digital and will be sent to your email address once you have completed your order. A digital code will be sent to your email address which you will then be able to activate in the required program or page (you can see more specific instructions for every product under „Code activation guide“) and legally download the game you have purchased.

All products in stock will be sent to your email automatically right after you have made the payment. It may take up to 30 minutes for the email to reach you. In special cases it can take longer for the order to be completed, in which case please contact our support team.

In case you have already made orders from our web site and then decide to register yourself as a user by using the same email address then you are able to see all of your previous orders by logging in to your account.

Unfortunately not, all of the physical boxes and instructions are destroyed after scanning. In order to offer the fastest possible delivery time we only offer digital delivery.

Of course! All of the codes can be put on a printable voucher. You can create the voucher by clicking on the gift icon next to the redeem code. 

UPDATE! This functionality is currently not available due to launching the new system. We will add it again once we have confirmed that everything works correctly.

PASŪTĪŠANA

Tas nav jādara - mūsu lapā pasūtījumus ir iespējams veikt arī tad, ja neesat reģistrējies par lietotāju.

Visas pie mums pārdošanā esošās preces ir digitālas, pēc pasūtījuma iesniegšanas tās tiek nosūtītas uz e-pastu. Uz e-pastu tiek nosūtīts unikāls kods, kuru varat aktivizēt atbilstošajā vidē (pie katras preces ir redzama “Koda aktivizēšanas instrukcija”), pēc kā ir iespējams lejuplādēt spēli.

Koda nosūtīšana uz epastu var aizņemt līdz 30 minūtēm , taču tas ir atkarīgs arī no tā, kad ir saņemts un apstiprināts maksājums, un atkarībā no jūsu bankas pārskaitījumu veikšanas laika.

Jā, protams! Visus kodus, kurus pārdodam, varat izdrukāt kupona veidā. Pēc koda iegādes uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta koda saite. Atverot saiti, jūs redzēsiet kodu, kam blakus ir dāvanas ikona. Uzspiežot uz ikonas, ir iespējams noformēt kuponu, kurā ir iespējams ierakstīt arī savu novēlējumu.

Šobrīd mēs darbojamies vienīgi kā e-veikals, tāpēc mums nav neviena fiziska veikala vai noliktavas, kuru iespējams apmeklēt.

SAMAKSAS VEIKŠANA

Mums ir visu lielāko banku maksājumu saites. Līdzās tam piedāvājam iespēju veikt samaksu ar "Pocopay" mobilo maksājumu, ar "PayPal", "Bitcoin" vai bankas pārskaitījumu. Visi maksājumu veikšanas veidi ir apkopoti šeit: https://punktid.lv/samaksas-veidi

Visus ar bankas saiti veiktos maksājumus banka apstiprina automātiski. Ja maksājums tiek veikts ar pārskaitījumu, tad maksājuma saņemšana prasa ilgāku laiku un pasūtījuma apstiprināšana nenotiek automātiski. Lūdzu, ņemiet vērā, ka veicot bankas pārskaitījumu, izpildes laiks var aizņemt 2 darba dienas.

Pirmkārt, noteikti pārbaudiet sava e-pasta mēstuļu mapi, iespējams, ka jūsu pakalpojuma sniedzēja attiecīgā vēstule ir novirzīta uz turieni. Pēc maksājuma veikšanas noteikti nospiediet pogu “Atgriezties pie tirgotāja”, jo citādi banka mums nenosūta maksājuma apstiprinājumu un pasūtījums netiek noformēts līdz galam. Ja pasūtījumu joprojām nevarat atrast, tad sazinieties ar mums ar kontaktformas starpniecību: https://punktid.lv/kontakti

PRECES

BONUSA PROGRAMMA

Lai krātu un lietotu bonusu, ir jāizveido Punktid.lv lietotāja konts. Bonuss uzkrāsies kontā arī tad, ja nebūsiet pirkuma veikšanas laikā iegājis savā lietotāja kontā. Šajā gadījumā, veicot pirkumu, ir vienkārši jāizmanto tā pati e-pasta adrese, ar kuru ir reģistrēts konts.

[ATJAUNINĀT] Lūdzu, ņemiet vērā, ka bonusu programma šobrīd nav pieejama. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Lai izmantotu bonusu, jums ir jāieiet savā kontā. Tad, noformējot pasūtījumu, grozā veicat atzīmi, ka vēlaties kā maksāšanas veidu izmantot bonusu

[ATJAUNINĀT] Lūdzu, ņemiet vērā, ka bonusu programma šobrīd nav pieejama. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Veicot pirkumu, jūs bonusu nepelnāt šādos gadījumos:

1) Par pasūtījumu esat daļēji vai pilnībā norēķinājies ar Punktid.ee e-veikalā uzkrāto bonusu;
2) Veicot pasūtījumu, esat izmantojis atlaižu kodu;
3) Esat iegādājies preci, par kuru bonuss netiek piešķirts. Bonusu sistēmas izņēmumus varat redzēt šeit: https://punktid.lv/bonus-sistemas-iznemumi

PLAYSTATION / XBOX

Gan “PlayStation”, gan arī “Xbox” piedāvā reģionālās kartes, un šobrīd tās Latvijas reģionu neatbalsta. Kā Latvijas lietotājam jums vienkārši jāreģistrē savs konts kādā no atbalstītajiem reģioniem.

Reģionus, kurus atbalsta “Xbox” atradīsiet šeit: https://www.xbox.com/en-GB/live/countries, bet izplatītākos “PlayStation” reģionus atradīsiet mūsu lapā https://punktid.lv/psn

Sava “PlayStation” konta reģionu varat pārbaudīt lapā https://account.sonyentertainmentnetwork.com/ - ielogojieties ar savu PS kontu, izvēlieties “Account Details”, lapas apakšā ir lauks “Country/Region”, kurā norādīts jūsu “PlayStation” konta reģions. 

Pārbaudīt “Xbox” konta reģionu ir nedaudz sarežģītāk. Norādījumus, kā tas izdarāms, atradīsiet šeit: Kā izmantot Xbox Live Gold pakalpojumu Latvijā

Ja esat pasūtījis kodu nepareizajam reģionam, tad “Xbox” kontā varat izmainīt savu reģionu. Norādījumus atradīsiet šeit: Kā izmantot Xbox Live Gold pakalpojumu Latvijā

“PlayStation” uz doto brīdi reģiona nomaiņu nepieļauj, taču ir iespējams izveidot pilnīgi jaunu kontu pareizajā reģionā.

INTERNETA VEIKALS

INTERNETA VEIKALS Vai Punktid.lv ir drošs?
Mūsu interneta veikalā tiek pārbaudīti visi piegādātāji, un spēļu kodi tiek saņemti no legāliem kanāliem. Pateicoties tam, spēļu aktivizācijas kodi vienmēr darbojas, un spēles turpinās darboties arī nākotnē. Par mūsu kvalitāti liecina vairāk nekā 9000 pozitīvas atsauksmes starptautiskajā atsauksmju platformā trustpilot.com

Mūsu spēlēm nav fiziska iepakojuma, kura ražošana, transportēšana un uzglabāšana ir dārga. Tā kā produkti ir digitāli, nav arī papildu izmaksu par starpniecību, kas automātiski padara spēli par 20% līdz 30% lētāku nekā iepakotas spēles gadījumā. Jo īpaši lēti var iegādāties vecākas paaudzes spēles, jo mēs no ražotāja tās iepērkam tikai pēc tam, kad to cenas jau ir kritušās.

Ja tomēr ar spēļu aktivizēšanu rodas problēmas, mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze, lai atrisinātu jebkuru tehnisku problēmu. Un runāsim mēs ar tevi latviešu valodā! Lai uzdotu jautājumu, dodies lapā uz: Kontakti

Trustpilot
DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada