Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
 • DIGITAL KEY
 • PC KEY
 • USA VERSION

Pirkt Tiešsaistē: USA Runescape 65 diena Abonements

22.49
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: Prepaid

1. Dodieties uz: www.runescape.com/store-locator.
2. Pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Aktivizēt priekšapmaksas karti
3. Piesakieties savā RuneScape kontā.
4. Ievadiet kodu pie opcijas Ievadīt priekšapmaksas kartes kodu
5. Apstipriniet pasūtījumu, izmantojot opciju “Izpirkt”.
6. Jūsu abonements tagad ir aktivizēts.

RuneScape Membership offers players a huge variety of benefits such as hundreds of additional quests and adventures, a larger game world to explore, exclusive skills to master and access to a whole host of minigames.
The Members Loyalty Programme also allows users to unlock unique rewards, outfits and emotes to show off to their friends.
Members can also access the most powerful weaponry and armour in the game, create clan citadels with their friends and even build their very own house.


Kā iespējams saņemt produktu?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

 • Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.
 • Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada