Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
 • DIGITAL KEY
 • UK VERSION

Pirkt Tiešsaistē: UK Spotify Premium 1 Mēneša Abonements

12.49
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: Prepaid

Dāvanu kartes vērtība tiks pieskaitīta jūsu abonementam no nākamā maksājuma veikšanas termiņa. Kad dāvanu kartes vērtība ir iztērēta, tad maksājumu veikšana turpinās ierastajā veidā.

Razer Gold is the unified virtual credits for gamers worldwide. Use Razer Gold to buy games and in-game content to get more bang for your buck—including getting rewarded with Razer Silver and exclusive game deals.

This Spotify Gift Card activates a Spotify Premium subscription, now you can stream and listen to music without limitations and with the best sound quality! No matter where you are, you can enjoy your favourite albums, playlists, podcasts and music artists whenever it suits you. The Spotify app is extremely convenient and you can even download your favourite music for on the go.

By using a Spotify Gift Card, your Premium subscription will end automatically when the credit on the card runs out. You will not be bound to a subscription that renews automatically.

A Spotify Gift Card is perfect as a gift as well. It is the perfect gift for, well, everyone. Give one to someone who enjoys listening to their favourite music when working out, or someone who likes to listen to some tunes during a long travel to work. Whatever the occasion, music is always a perfect addition to your day.


Kā iespējams saņemt produktu?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

 • Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.
 • Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada