Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
Slime_Rancher_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkt Tiešsaistē: Slime rancher (PC)

-60%
7.99 19.99
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Prece nav noliktavā un tiks drīzumā pievienota.
Seller: Summanus

Ja jums jau ir uzinstalēts “Steam”, tad pārejiet uzreiz uz otro soli.

1. Lejupielādējiet un uzinstalējiet “Steam” programmu.
2. Atveriet “Steam” programmu.
3. Ja jums nav “Steam” konta, tad uzklikšķiniet uz "Create a new account" un izveidojiet sev kontu.
4. Ja jums jau ir “Steam” konts, tad pieslēdzieties tam.
5. Uzklikšķiniet apakšējā kreisajā stūrī ikonai "+ Add a game...”
6. Izvēlieties "Activate a product on Steam".
7. Sekojiet ekrānā redzamajām norādēm un nokopējiet savu sērijas kodu.
8. Pēc pāris minūtēm “Steam” autentificēs kodu.
9. Lai redzētu spēli, uzklikšķiniet uz "Library".
10. Lai uzsāktu lejupielādi, uzklikšķiniet uz spēles.

OSWindows 7+
CPU(Procesors)
2.2GHz Dual Core
RAM(Atmiņa)
4 GB
HDD(Brīvā vieta)
1 GB
GPU512MB VRAM

Oficiālā Steam izpirkšanas atslēga, lai lejupielādētu Slime rancher

Slime Rancher 2 ir turpinājums godalgotajai un veiksmīgajai oriģinālajai spēlei, kuru visā pasaulē ir izbaudījuši vairāk nekā 15 miljoni fanu. Turpini Beatrix LeBeau piedzīvojumus, dodoties uz Varavīksnes salu – noslēpumainu zemi, kas pārpilna ar senām tehnoloģijām, nezināmiem dabas resursiem un daudz jaunu, kustīgu gļotu, ko atklāt.
Kamēr Beatrix mēģinās atklāt salas noslēpumus un tās patieso mērķi, viņa būvēs un saimniekos skaistajā ziemas dārzā, kura mirdzošās stikla sienas sniedz viņai pilnu skatu uz prizmatisko paradīzi, ko viņa tagad sauc par mājām.
Izpēti jaunu, dinamisku pasauli: turpini Beatrix LeBeau gļotu rančo piedzīvojumus, dodoties uz noslēpumainu varavīksnes krāsas salu.
Atklāj jauna veida gļotas: savāc gļotas, kādas līdz šim nav redzētas, piemēram, atlecošas kokvilnas gļotas vai makšķernieku gļotas.
Uzbūvē ziemas dārzu Varavīksnes salā: pelni Newbucks no gļotām un vāc resursus Varavīksnes salā, lai uzlabotu savu Vacpack, būvē jaunus rīkus un paplašini savu ziemas dārzu.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada