Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
SIFU_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • WINDOWS

Pirkt Tiešsaistē: Sifu (PC)

-50%
19.99 39.99
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Prece nav noliktavā un tiks drīzumā pievienota.
Seller: Summanus

1. Lai izpirktu kodu, dodieties uz: https://www.epicgames.com/account/code-redemption
2. Piesakieties vai izveidojiet jaunu kontu (neaizmirstiet apstiprināt savu e-pasta adresi).
3. Norādiet atslēgu un noklikšķiniet uz pogas "Izpirkt kodu".
4. Varat instalēt un palaist spēli, izmantojot Epic Games Launcher

OSWindows 8.1
CPU(Procesors)
AMD FX-4350 // Intel Core i5-3470
RAM(Atmiņa)
8 GB
HDD(Brīvā vieta)
22 GB
GPURadeon R7 250 // GeForce GT 640

Oficiālā Epic Games izpirkšanas atslēga, lai lejupielādētu Sifu

Produkta apraksts:

Vai pietiek ar vienu dzīvi, lai apgūtu Kung Fu? Sifu ir stāsts par jaunu Kung Fu studentu, kurš vēlas atrast un atriebties savas ģimenes locekļu slepkavām. Viens pret visiem, viņam nav sabiedroto, tikai neskaitāmi ienaidnieki. Viņam jāpaļaujas uz savu unikālo Kung Fu meistarību, kā arī noslēpumainu kulonu, lai gūtu virsroku un saglabātu savas ģimenes mantojumu.
Atriebības ceļā: tavas ienaidnieku medības aizvedīs tevi cauri pilsētas slēptajiem nostūriem – no bandu apdzīvotām priekšpilsētām līdz pat korporatīvo torņu vēsajiem gaiteņiem. Tev ir viena diena, un tavā ceļā ir neskaitāmi ienaidnieki. Par katru kļūdu būs jāmaksā ar laiku.
Tev ir jāpielāgojas: tavas izdzīvošanas atslēga ir uzmanīga pozicionēšanās un gudra vides izmantošana tavā labā. Izmanto visu, kas ir tava rīcībā: metamus priekšmetus, improvizētus ieročus, logus un stūrus... Izredzes ir pret tevi, un tev netiks piedāvāta nekāda žēlastība.
Mācības nekad nebeidzas: Kung Fu ir meistarība, kuru var iegūt tikai caur praksi, tas ir izaicinājums gan ķermenim, gan prātam. Mācies no savām kļūdām, atklāj unikālas prasmes un atrodi sevī spēku, lai apgūtu postošās Pak-Mei Kung-Fu tehnikas.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada