Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY

Pirkt Tiešsaistē: Roblox Dāvanu Karte 10 EUR

11.49
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: EXTkeys
 1. Piesakieties savā kontā pārlūkprogrammā: https://www.roblox.com/home
 2. Dodieties uz spēļu karšu izpirkšanas lapu: https://www.roblox.com/gamecards/redeem
 3. Levadiet PIN no spēles kartes
 4. Atlasiet Izpirkt, lai savam kontam pievienotu kredītu vai Robux

Roblox ir lielākā lietotāju veidotā tiešsaistes spēļu platforma, kas piedāvā vairāk nekā 15 miljonus lietotāju radītu spēļu, kā arī ieņem līderpozīciju starp spēļu vietnēm bērniem un pusaudžiem (comScore). Katru dienu virtuālie pētnieki apmeklē Roblox, lai kopā ar draugiem radītu piedzīvojumus, spēlētu spēles, iesaistītos lomu spēlēs, kā arī mācītos ģimenēm draudzīgā un aizraujošā 3D vidē.
Atklāj Roblox no jauna. Izmanto Roblox dāvanu kartes, lai iegādātos Robux (spēles virtuālo valūtu) un iegūtu papildu spēles saturu vai piešķirtu savam avatāram lieliskus piederumus. Iegūsti dubultu prieku, izmantojot dāvanu karti Premium abonementa iegādei.

Dāvanu karšu aktivizēšana Roblox kontā:


Kā iespējams saņemt produktu?


Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

 • Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.
 • Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada