Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY

Pirkt Tiešsaistē: Razer Gold EU 5 EUR Dāvanu Karte

6.49
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: Prepaid

1. Dodieties uz vietni gold.razer.com un piesakieties savā Razer Gold kontā.
2. Kad esat šajā lapā, noklikšķiniet uz Pieteikties.
3. Atlasiet opciju “Razer Gold PIN” un noklikšķiniet uz “Izpirkt kodu”.
4. Ievietojiet savu slepeno kodu un pēc tam noklikšķiniet uz Izpirkt tūlīt.

Oficiālais aktivizācijas kods Razer Gold 5 eiro dāvanu kartes aktivizēšanai tavā Razer kontā Eiropas Savienībā.

Razer Gold ir vienots virtuālais kredīts spēlētājiem visā pasaulē. Izmanto Razer Gold, lai iegādātos spēles un spēļu saturu, kā arī iegūsti Razer Silver bonusus un ekskluzīvos spēļu piedāvājumus.
Ar Razer Gold tu vari iegādāties kādu no vairāk nekā 42 000 spēlēm un izklaides saturu. Izmanto šīs iespējas jau tagad, papildinot savu Razer Gold kontu tiešsaistē vai jebkurā no mūsu 5,6 miljoniem kontaktpunktu visā pasaulē. Katrs Razer Gold ietver arī Razer Silver – vienīgo lojalitātes atlīdzības programmu spēlētājiem.


Kā iespējams saņemt produktu?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

 • Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.
 • Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada