Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā

PlayStation

Kas ir PSN dāvanu karte?

 

PSN (PlayStation Network) dāvanu karte ir priekšapmaksas karte, kas ļauj pievienot naudu savam PlayStation Network kontam. PSN dāvanu kartes ir populāra iespēja spēlētājiem, kuri vēlas veikt pirkumus PlayStation Store, neizmantojot kredītkarti vai debetkarti. Tie piedāvā ērtības un elastību, ļaujot lietotājiem iegādāties saturu, nepievienojot savam kontam savas kartes datus. Turklāt tas ir lielisks veids, kā kontrolēt savus vai bērna tēriņus spēlēm.

 

Katrai dāvanu kartei ir noteikta naudas vērtība. Kad būsiet izpircis dāvanu kartes kodu savā PSN kontā, atbilstošā summa tiks pievienota jūsu atlikumam. Pēc tam varat izmantot šo atlikumu, lai iegādātos digitālo saturu no PlayStation Store, piemēram, spēles, lejupielādējamu saturu (DLC), PlayStation Plus abonementus, filmas un daudz ko citu.

Image

Dāvanu kartes darbojas tikai kartei atbilstošā konta reģionā. Tas nozīmē, ka, ja esat reģistrējis savu PSN kontu Lielbritānijā, jums ir jāizmanto Apvienotās Karalistes PSN kartes.

 

Populāri PSN reģioni:

Citi reģioni:

 

Kas ir PlayStation Plus?

 

Ja esat veiksmīgi ielādējis naudu savā PSN kontā, varat iegūt, piemēram, PlayStation Plus dalības laiku, kas ir ļoti vērtīgs pakalpojums ikvienam PlayStation konsoles īpašniekam.


Sony PlayStation Plus dalība piedāvā svarīgus pakalpojumus PS5 un PS4 īpašniekiem, piemēram, tiešsaistes vairāku spēlētāju režīmu, mākoņkrātuvi un daudzas lejupielādējamas spēles. Lietotāji var izvēlēties no trim dažādiem plāniem, par kuriem var maksāt katru mēnesi vai gadu.


Vispieejamākais plāns ir PS Plus Essential, kas nodrošina lietotājam iespēju spēlēt tiešsaistē, mākoņkrātuvi un bezmaksas ikmēneša spēles. Tomēr jums ir nepieciešams dārgāks PlayStation Plus Extra vai Premium plāns, lai atbloķētu piekļuvi spēļu bibliotēkai. PlayStation Plus Premium ietver arī straumēšanu PS5, PS4 un personālajā datorā, tāpēc jums nav jāgaida, līdz spēles tiks instalētas, pirms varat sākt spēlēt.

 

Lasiet vairāk PlayStation vietnē.

 

Image
DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada