Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
NBA 2K23 (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkt Tiešsaistē: NBA 2K23 (PC)

-70%
17.99 59.99
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: Summanus

Ja jums jau ir uzinstalēts “Steam”, tad pārejiet uzreiz uz otro soli.

1. Lejupielādējiet un uzinstalējiet “Steam” programmu.
2. Atveriet “Steam” programmu.
3. Ja jums nav “Steam” konta, tad uzklikšķiniet uz "Create a new account" un izveidojiet sev kontu.
4. Ja jums jau ir “Steam” konts, tad pieslēdzieties tam.
5. Uzklikšķiniet apakšējā kreisajā stūrī ikonai "+ Add a game...”
6. Izvēlieties "Activate a product on Steam".
7. Sekojiet ekrānā redzamajām norādēm un nokopējiet savu sērijas kodu.
8. Pēc pāris minūtēm “Steam” autentificēs kodu.
9. Lai redzētu spēli, uzklikšķiniet uz "Library".
10. Lai uzsāktu lejupielādi, uzklikšķiniet uz spēles.

Oficiālais Steam aktivizācijas kods, lai pievienotu spēli NBA 2K23 savam Steam kontam.

Oficiālais Steam aktivizācijas kods, lai pievienotu spēli NBA 2K23 savam Steam kontam.
Izmanto šo iespēju, lai atklātu savu pilno potenciālu NBA 2K23. Pārliecinies par savām spējām un talantu, spēlējot pret pasaules labākajiem spēlētājiem ar MyCAREER. Savieno mūsdienu All-Stars spēles ar basketbola leģendām, izmantojot MyTEAM sniegtās iespējas. Izveido savu dinastiju ar MyGM vai pārvieto NBA jaunā virzienā ar MyLEAGUE. Piedalies NBA vai WNBA komandu spēlēs ar PLAY NOW un izbaudi īstu spēli. Kā tu atbildēsi uz šo aicinājumu?
VAIRĀK KONTROLES: Sajūti bumbu savās rokās, spēlējot NBA 2K23 izsmalcināto spēli. Veic uzbrukumus grozam ar jaunu un uz prasmēm balstītu kustību arsenālu, vienlaikus atklājot aizsarga potenciālu ar jauno viens pret viens mehāniku, lai apturētu pretinieku spēlētājus ik uz soļa.
TEVI SAGAIDA VĒRIENĪGAIS CEĻOJUMS: Dodies aizraujošā basketbola ceļojumā, kurā tevi gaida nevainojami basketbola laukumi, ainaviski skati un balvas gan tev, gan tavam MyPLAYER varonim. Turklāt ir vēl daudz kā cita!
DŽORDANA IZAICINĀJUMS: Atgriezies pagātnē ar laikmetam raksturīgiem vizuālajiem elementiem, kas iemūžina Maikla Džordana uzplaukumu no studentu sensācijas līdz globālai ikonai, izspēlējot aizraujošos Džordana izaicinājumus, kas atspoguļo viņa karjeru noteicošo dominanci. Iekāp viņa kurpēs, lai atveidotu iespaidīgo spēļu statistiku un ievērojamos pēdējos metienus, vienlaikus klausoties tiešo aculiecinieku stāstos, kuri pieredzējuši viņa briedumu no topošās zvaigznes līdz basketbola leģendai.
PERSONĪGĀ KOMANDA: Spēlē bez jebkādiem ierobežojumiem, savācot un apkopojot leģendāru talantu pulku no jebkura laikmeta ar MyTEAM. Katru sezonu dominē spēļu laukumā un atdzīvini savu stāstu, izmantojot plašo pielāgošanas rīku klāstu, lai radītu perfektu izskatu savam spēlētāju pieciniekam.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada