Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
League of Legends 10 EUR Gift Card
  • ENGLISH LANGUAGE
  • EU VERSION
  • MAC KEY
  • PC KEY
  • WINDOWS

Pirkt Tiešsaistē: League of Legends 10 EUR Dāvanu Karte

11.99
Ir noliktavā
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi uzreiz pēc maksājumu saites darījuma veikšanas.
Seller: EXTkeys

1. Pierakstieties "League of Legends" spēlē vai izveidojiet sev lietotāja kontu adresē signup.leagueoflegends.com.

2. Uzklikšķiniet uz pogas "Store".

3. Uzklikšķiniet uz pogas "Purchase RP".

4. Izvēlieties "Prepaid Cards” un ievadiet kodu.

5. Nospiediet “Submit”. Tagad “Riot” punkti ir pievienoti jūsu kontam.

Uzmanību! Lai aktivizētu EUR kartes kodu, jums kā veikala reģions ir jānorāda Vācija. To ir iespējams izdarīt turpat, kur aktivizējāt kodu - apakšā pa kreisi ir iespējams mainīt veikala reģionu (lielākoties tur sākotnēji ir norādīta Latvija).

You can find current card values HERE

This code works for EU servers only.

​League of Legends is a fast-paced, competitive online game that blends the speed and intensity of an RTS with RPG elements. Two teams of powerful champions, each with a unique design and playstyle, battle head-to-head across multiple battlefields and game modes. With an ever-expanding roster of champions, frequent updates and a thriving tournament scene, League of Legends offers endless replayability for players of every skill level.

Kāpēc izvēlēties punktid.com e-veikalu?

  • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
  • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
  • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!