Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
Icarus_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Pirkt Tiešsaistē: Icarus (PC)

-32%
16.99 24.99
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Prece nav noliktavā un tiks drīzumā pievienota.

Ja jums jau ir uzinstalēts “Steam”, tad pārejiet uzreiz uz otro soli.

1. Lejupielādējiet un uzinstalējiet “Steam” programmu.
2. Atveriet “Steam” programmu.
3. Ja jums nav “Steam” konta, tad uzklikšķiniet uz "Create a new account" un izveidojiet sev kontu.
4. Ja jums jau ir “Steam” konts, tad pieslēdzieties tam.
5. Uzklikšķiniet apakšējā kreisajā stūrī ikonai "+ Add a game...”
6. Izvēlieties "Activate a product on Steam".
7. Sekojiet ekrānā redzamajām norādēm un nokopējiet savu sērijas kodu.
8. Pēc pāris minūtēm “Steam” autentificēs kodu.
9. Lai redzētu spēli, uzklikšķiniet uz "Library".
10. Lai uzsāktu lejupielādi, uzklikšķiniet uz spēles.

OSWindows 10 (64-bit)
CPU(Procesors)
16 GB
RAM(Atmiņa)
HDD(Brīvā vieta)
70 GB
GPUNvidia GTX 1060 6GB

Oficiālā Steam izpirkšanas atslēga, lai lejupielādētu Icarus

ICARUS ir uz sesiju balstīta PvE izdzīvošanas spēle, kuru var spēlēt līdz pat astoņi spēlētāji.
Piedzīvo mežonīgo svešzemju tuksnesi Icarus – cilvēces lielāko kļūdu. Izdzīvo brutālajā vidē, pētot, vācot ražu, veidojot darbarīkus un medot, vienlaikus meklējot savu laimi.
No savas orbitālajā stacijā esošās izpētes stacijas pētnieki uz ierobežotu laiku nokļūst uz planētas, kur viņi mācās izdzīvot svešajā vidē, pilda misijas un meklē vērtīgus eksotiskus materiālus. Tie, kas izdzīvo, atgriežas orbītā kā pieredzējuši veterāni un pārveido eksotiskos materiālus modernās tehnoloģijās, un ar jauniegūtajām zināšanām uzņemas arvien sarežģītākas misijas. Tie, kas neatgriežas... tiek zaudēti uz visiem laikiem.
Icarus bija lemts kļūt par otro Zemi, taču, kad teraformēšana izgāzās, gaiss kļuva toksisks, un cilvēces cerības kolonizēt jaunu pasauli apsīka. Icarus kļuva par joku; par simbolu cilvēcei, kas tiecas uz zvaigznēm, bet nespēj tās sasniegt. Tomēr, kad ksenobiologi atklāja neveiksmes cēloni – eksotisko matēriju – radās jauna interese. Šie eksotiskie materiāli, kas bija neaprēķināmi vērtīgi, izraisīja zelta drudzi, veicinot politisko spriedzi uz Zemes un pētnieku pūļu došanos uz Icarus.
Sastopies un iekaro brutālo PvE pasauli, kas ir gatava tevi nogurdināt vai sagraut.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada