Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
House_Party_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkt Tiešsaistē: House Party (PC)

-19%
16.99 20.99
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Prece nav noliktavā un tiks drīzumā pievienota.
Seller: Summanus

Ja jums jau ir uzinstalēts “Steam”, tad pārejiet uzreiz uz otro soli.

1. Lejupielādējiet un uzinstalējiet “Steam” programmu.
2. Atveriet “Steam” programmu.
3. Ja jums nav “Steam” konta, tad uzklikšķiniet uz "Create a new account" un izveidojiet sev kontu.
4. Ja jums jau ir “Steam” konts, tad pieslēdzieties tam.
5. Uzklikšķiniet apakšējā kreisajā stūrī ikonai "+ Add a game...”
6. Izvēlieties "Activate a product on Steam".
7. Sekojiet ekrānā redzamajām norādēm un nokopējiet savu sērijas kodu.
8. Pēc pāris minūtēm “Steam” autentificēs kodu.
9. Lai redzētu spēli, uzklikšķiniet uz "Library".
10. Lai uzsāktu lejupielādi, uzklikšķiniet uz spēles.

OSWindows 7+
CPU(Procesors)
Intel Pentium G4500, AMD FX8350
RAM(Atmiņa)
8 GB
HDD(Brīvā vieta)
8 GB
GPUDirect X 11 GPU w/ 2GB

Oficiālā Steam izpirkšanas atslēga, lai lejupielādētu House Party

House Party pēc koncepcijas un humora izjūtas ir iedvesmojusies no vecākām 1980. un 1990. gadu piedzīvojumu spēlēm, piemēram, Leisure Suit Larry un Monkey Island, taču tā ir veidota skaistā 3D pirmās personas kontekstā.
Tu sāc spēli, ejot iekšā pa jau notiekošās mājas ballītes durvīm, un tavs mērķis ir mēģināt izspēlēt dažādu viedu beigas, atrisinot dažādas mīklas un izmantojot savu šarmu. Spēle ir unikāla ar to, ka tavas darbības lielā mērā nosaka spēles gaitu un stāsta virzienu. Noteiktas izvēles spēlē var vai nu aizvērt, vai pavērt plašākas iespējas. Tu saskarsies ar morālām izvēlēm, kas rada dažādus iznākumus, kuri nosaka stāsta attīstību.
Šajā spēlē tu piedzīvosi parasto izlaidību, kas raksturīga šāda veida ballītēm, proti, rupju valodu, ballīšu spēles, kailskatus, kautiņus, seksu un daudz ko citu, un, tici man, šī spēle tevi pārsteigs! Katram tēlam ir sava personība, stāsts un uzdevumi spēlētājam. To var izbaudīt līdzās pilnvērtīgai 3D spēlei, skaistām modelēm un ļoti sarkastiskai un brutālai humora izjūtai. Mākslīgais intelekts šeit ir ļoti attīstīts, un varoņi reaģē uz daudziem stimuliem un spēlētāja izvēlēm. Pastāv vairāki stāsta virzieni un dažādi iznākumi, kas atkarīgi no taviem lēmumiem.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada