Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
GTA 5 - Premium Online Edition (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • REGION FREE
 • ROCKSTAR SOCIAL CLUB
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Pirkt Tiešsaistē: GTA 5 - Premium Online Edition (PC)

-78%
12.99 59.99
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: Summanus
 1. Lejupielādējiet Rockstar Social Club Launcher programmu: https://socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher
 2.     Atveriet programmu un pierakstieties savā kontā
 3.     Programmas labajā stūrī noklikšķiniet uz sava lietotāja attēla un izvēlieties Reedem Code
 4.     Ievadiet kodu, aktivizējiet spēli un lejupielādējiet to
OSWindows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
CPU(Procesors)
Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
RAM(Atmiņa)
4 GB
HDD(Brīvā vieta)
72 GB
GPUNVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Izmēģiniet automātisko sistēmas prasību noteicēju, klikšķinot uz apakšējās saites:

https://systemrequirementslab.com/cyri/requirements/gta-5-premium-online-edition/19015

*** 1.-3. solis ir jāveic, lietojot pirmo reizi***
1) Noklikšķiniet uz pogas "Can you run it"
2) Pārlūkprogramma automātiski ielādē failu "Detection"
3) Palaidiet programmu "Detection"
4) Apskatieties, vai jūsu dators atbilst spēles sistēmas prasībām vai nē.

Oficiālā spēles atslēga GTA 5 Premium Online Edition aktivizēšanai Rockstar Social Club platformā.

Premium Online Edition saturs

GTA 5 (oriģinālā spēle)
GTA Online Criminal Enterprise Starter Pack (DLC)


Rockstar North izstrādātais Grand Theft Auto V ir līdz šim lielākā un ambiciozākā Grand Theft Auto sērijas spēle. Grand Theft Auto V notikumi risinās plašajā Los Santos pilsētā un tās apkārtnē, piedāvājot vēl nebijuša mēroga, detalizētu un dzīvības pārpilnu pasauli – no kalnu virsotnēm līdz okeāna dzīlēm.
Los Santos – plaša un saules lutināta metropole, kas pilna ar dažādiem guru, zvaigznēm un izzūdošām slavenībām, kas reiz bija Rietumu pasaules brīnums, bet tagad cīnās par izdzīvošanu ekonomiskās nenoteiktības un lētu realitātes šovu laikmetā.
Šajos nemieros trīs ļoti atšķirīgi noziedznieki plāno izdzīvošanu un ceļu uz panākumiem. Franklins ir bijušais ielu gangsteris, kas tagad meklē reālas iespējas un nopietnu naudu; Maikls – bijušais profesionālais noziedznieks, kura aiziešana pensijā nav tik rožaina, kā viņš cerēja; Trevors ir vardarbīgs maniaks, kuru dzīvē uz priekšu virza doma par nākamo lielo laupīšanu. Beidzoties visām citām iespējām, šī komanda riskē ar visu, veicot virkni pārdrošu un bīstamu laupīšanu, kas viņus var nodrošināt ar naudu uz mūžu.
Grand Theft Auto V spēlē ir līdz šim lielākā, dinamiskākā un daudzveidīgākā atvērtā pasaule, kurā stāstījums un spēle tiek apvienoti jaunos veidos, jo spēlētāji vairākkārt iesaistās un izstājas no spēles trīs galveno varoņu dzīves, izspēlējot visas sižeta šķautnes.
Tāpat spēlē atgriežas visas klasiskās šīs revolucionārās sērijas iezīmes, tostarp neticama uzmanība detaļām un Grand Theft Auto tumši humoristiskais skatījums uz mūsdienu kultūru, kā arī pavisam jauna un vērienīga pieeja atvērtās pasaules daudzspēlētāju režīmam.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada