Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
  • DIGITAL KEY
  • ENGLISH LANGUAGE
  • MULTI LANG
  • PEGI 3

Pirkt Tiešsaistē: FIFA 23 [PS4/PS5]

61.90
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Prece nav noliktavā un tiks drīzumā pievienota.

Lai aktivizētu kodu, uzklikšķiniet datorā uz saites https://store.playstation.com/, ieejiet savā “PSN” kontā un izvēlieties Redeem codes, vai arī klikšķiniet uz tāda paša nosaukuma saites konsolē “PS3” vai “PS4”.

Oficiālā Xbox One izpirkšanas atslēga, lai lejupielādētu FIFA 23 [PS4/PS5]

Trīs galvenie iemesli, kāpēc spēlēt FIFA 23

• Izveido savu sapņu komandu un sacenties FIFA populārākajā režīmā.
• FIFA 23 spēlē debitē sieviešu futbola klubi, sniedzot tev iespēju spēlēt kā dažām no pasaules lielākajām komandām.
• FIFA 23 ievieš uzlabotu Ultimate Team sistēmu, lai nodrošinātu lielāku elastību komandas sastāva veidošanā.

Par FIFA 23

EA SPORTS™ FIFA 23 ļauj izbaudīt pasaules līmeņa spēli, izmantojot HyperMotion2 tehnoloģiju, kas nodrošina vēl lielāku spēles reālismu, turklāt FIFA 23 šosezon ļaus piedzīvot gan vīriešu, gan sieviešu FIFA World Cup™ izcīņu, pateicoties sieviešu futbola komandu ieviešanai, iespējai spēlēt ar spēlētājiem no citām platformām u.c. Izbaudi nepārspējamu autentiskumu ar vairāk nekā 19 000 spēlētājiem, 700+ komandām, 100 stadioniem un vairāk nekā 30 līgām FIFA 23.
Ar Football™ palīdzību EA SPORTS™ FIFA 23 ievieš vēl reālistiskākas kustības, pirmo reizi izmantojot HyperMotion tehnoloģiju, kuras pamatā ir īstu futbolistu kustības. HyperMotion2 paver jaunas iespējas un nodrošina FIFA 23 spēlē vairāk nekā 6000 reālu animāciju, kas uzņemtas no miljoniem Advanced 11v11 Match Capture kadru. FIFA 23 ir vēl vairāk pietuvināta īstajam vīriešu un sieviešu futbolam, liekot spēlētājiem dabiski pārvietoties pa visu laukumu, kā arī ieviešot pavisam jaunu dribla sistēmu, paātrinājuma mehāniku u.c.
Izbaudi starptautiskā futbola virsotnes ar FIFA World Cup Qatar 2022™ un FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™, jo sporta lielākā turnīra spraigie notikumi ir pieejami FIFA 23, pateicoties bezmaksas atjauninājumiem. FIFA 23 Ultimate Team™ ir pieejams arī FIFA World Cup Qatar 2022™ iedvesmots saturs, kas palīdzēs pievienot starptautisku noskaņu tavai sapņu komandai.
Izveido savu sapņu komandu un sacenties FIFA populārākajā režīmā! Izvēlies starp tūkstošiem spēlētāju, ko pievienot savai komandai, un neskaitāmiem veidiem, kā pielāgot savu klubu gan laukumā, gan ārpus tā. Spēlē vienatnē ar Squad Battles, kopā ar FUT Co-Op, tiešsaistē ar Division Rivals vai pret labākajiem ar FUT Champions, jo FIFA Ultimate Team™ savieno tevi ar futbola pasauli visas sezonas garumā!
FIFA 23 ievieš jaunas funkcijas Ultimate Team sistēmā, lai nodrošinātu lielāku komandas veidošanas elastību un atvieglotu spēlēšanu ar draugiem, pirmo reizi nodrošinot iespēju spēlēt ar spēlētājiem no citām platformām. Laukumā FUT Moments piedāvā pavisam jaunu spēles veidu – uz scenārijiem balstītus viena spēlētāja uzdevumus, kas saistīti ar reālās pasaules notikumiem, vai FUT Campaigns, kurās iespējams sacensties un nopelnīt balvas savam klubam.

FIFA 23 spēlē debitē sieviešu futbola klubi, sniedzot tev iespēju spēlēt kā dažām no pasaules lielākajām komandām. Izmantojot HyperMotion2, sieviešu spēle FIFA 23 apvieno īpašu 11v11 spēļu tveršanu ar progresīvām mašīnmācīšanās tehnoloģijām, lai sniegtu jaunas, autentiskas animācijas, kas īpaši paredzētas sieviešu futbolam FIFA 23.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.com e-veikalu?

  • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
  • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
  • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!