FIFA 23 | Iegādājieties digitālā formātā un ietaupiet
 • pirms 17 min 4 sek
  Toni iegādājās
  Austrālijas PSN 30 AUD Dāvanu Karte
 • pirms 16 min 57 sek
  Toni iegādājās
  Austrālijas PSN 30 AUD Dāvanu Karte
 • pirms 1 stunda 6 min
  Juri iegādājās
  Roblox Dāvanu Karte 10 EUR
 • pirms 1 stunda 7 min
  Alex iegādājās
  UK Xbox 50 GBP Dāvanu Karte
 • pirms 1 stunda 33 min
  Daniil iegādājās
  Somijas PSN 10 Euro Davanu Karte
 • pirms 1 stunda 50 min
  Kalev iegādājās
  Euro Truck Simulator 2 (PC/MAC)
 • pirms 1 stunda 58 min
  Nikita iegādājās
  UK PSN 5 GBP Dāvanu Karte
 • pirms 2 stundas 13 min
  Natalija iegādājās
  USA Steam 50 Dolāru Dāvanu Karte
 • pirms 2 stundas 29 min
  Artur iegādājās
  Somijas PSN 5 Euro Dāvanu Karte
PC
Cits
FIFA 23 (PC)

FIFA 23 (PC)

 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • Origin key
 • PEGI 3
 • Windows
 • REGION FREE
 • WORKS WORLD WIDE
42,99 €
69,99 €
-39%
Noliktavā
Pēc jūsu BankLink pārskaitījuma uz jūsu e-pastu nekavējoties tiks nosūtīts kods.
You can earn bonus with this product!You can earn up to bonus with this product!

Vairāk informācijas

1000 + people have bought this product. See latest purchases

Oficiālais aktivizācijas kods spēles FIFA 23 pievienošanai savam Origin kontam.

Trīs galvenie iemesli, kāpēc spēlēt FIFA 23

• Izveido savu sapņu komandu un sacenties FIFA populārākajā režīmā.
• FIFA 23 spēlē debitē sieviešu futbola klubi, sniedzot tev iespēju spēlēt kā dažām no pasaules lielākajām komandām.
• FIFA 23 ievieš uzlabotu Ultimate Team sistēmu, lai nodrošinātu lielāku elastību komandas sastāva veidošanā.

Par FIFA 23

EA SPORTS™ FIFA 23 ļauj izbaudīt pasaules līmeņa spēli, izmantojot HyperMotion2 tehnoloģiju, kas nodrošina vēl lielāku spēles reālismu, turklāt FIFA 23 šosezon ļaus piedzīvot gan vīriešu, gan sieviešu FIFA World Cup™ izcīņu, pateicoties sieviešu futbola komandu ieviešanai, iespējai spēlēt ar spēlētājiem no citām platformām u.c. Izbaudi nepārspējamu autentiskumu ar vairāk nekā 19 000 spēlētājiem, 700+ komandām, 100 stadioniem un vairāk nekā 30 līgām FIFA 23.
Ar Football™ palīdzību EA SPORTS™ FIFA 23 ievieš vēl reālistiskākas kustības, pirmo reizi izmantojot HyperMotion tehnoloģiju, kuras pamatā ir īstu futbolistu kustības. HyperMotion2 paver jaunas iespējas un nodrošina FIFA 23 spēlē vairāk nekā 6000 reālu animāciju, kas uzņemtas no miljoniem Advanced 11v11 Match Capture kadru. FIFA 23 ir vēl vairāk pietuvināta īstajam vīriešu un sieviešu futbolam, liekot spēlētājiem dabiski pārvietoties pa visu laukumu, kā arī ieviešot pavisam jaunu dribla sistēmu, paātrinājuma mehāniku u.c.
Izbaudi starptautiskā futbola virsotnes ar FIFA World Cup Qatar 2022™ un FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™, jo sporta lielākā turnīra spraigie notikumi ir pieejami FIFA 23, pateicoties bezmaksas atjauninājumiem. FIFA 23 Ultimate Team™ ir pieejams arī FIFA World Cup Qatar 2022™ iedvesmots saturs, kas palīdzēs pievienot starptautisku noskaņu tavai sapņu komandai.
Izveido savu sapņu komandu un sacenties FIFA populārākajā režīmā! Izvēlies starp tūkstošiem spēlētāju, ko pievienot savai komandai, un neskaitāmiem veidiem, kā pielāgot savu klubu gan laukumā, gan ārpus tā. Spēlē vienatnē ar Squad Battles, kopā ar FUT Co-Op, tiešsaistē ar Division Rivals vai pret labākajiem ar FUT Champions, jo FIFA Ultimate Team™ savieno tevi ar futbola pasauli visas sezonas garumā!
FIFA 23 ievieš jaunas funkcijas Ultimate Team sistēmā, lai nodrošinātu lielāku komandas veidošanas elastību un atvieglotu spēlēšanu ar draugiem, pirmo reizi nodrošinot iespēju spēlēt ar spēlētājiem no citām platformām. Laukumā FUT Moments piedāvā pavisam jaunu spēles veidu – uz scenārijiem balstītus viena spēlētāja uzdevumus, kas saistīti ar reālās pasaules notikumiem, vai FUT Campaigns, kurās iespējams sacensties un nopelnīt balvas savam klubam.

FIFA 23 spēlē debitē sieviešu futbola klubi, sniedzot tev iespēju spēlēt kā dažām no pasaules lielākajām komandām. Izmantojot HyperMotion2, sieviešu spēle FIFA 23 apvieno īpašu 11v11 spēļu tveršanu ar progresīvām mašīnmācīšanās tehnoloģijām, lai sniegtu jaunas, autentiskas animācijas, kas īpaši paredzētas sieviešu futbolam FIFA 23.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Lai aktivizētu/lejupielādētu spēli, jums ir jābūt uzinstalētam “Origin”.

1. Atveriet “Origin”un ievadiet sava EA konta e-pasta adresi un paroli. Ja jums nav EA konta, tad konta izveidei izvēlieties “Create an account".
2. Kreisajā kolonnā izvēlieties "Game Library". Tad augšējā labajā stūrī atrodiet saiti "Add a Game” un pēc tam - "Redeem Product Code".
3. Ievadiet savu sērijas kodu un nospiediet “Next”.
4. Izvēlieties, kādā valodā vēlaties aktivizēt preci, un tad nospiediet "Submit and Continue". Spēli atradīsiet zem "My Games".
5. Spēles lejupielādēšanai nospiediet "Ready to Download".
6. Kad spēle ir lejupielādēta un uzinstalēta, uzklikšķiniet uz "Ready to Play" un sāciet baudīt savu jauno spēli!

 

Izpirkt produkta kodu EA lietotnē:
Palaidiet EA lietotni. Piesakieties savā EA kontā. Atveriet Manu kolekciju. Atlasiet Izpirkt kodu