Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY

Pirkt Tiešsaistē: EU Twitch 15 Euro Dāvanu Karte

17.49
Pieejams
Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
Seller: Prepaid

1.Dodieties uz twitch.tv/redeem un piesakieties savā Twitch kontā.
2.Ievadiet dāvanu kartes kodu, un summa tiks automātiski pievienota jūsu Wallet dāvanu kartes atlikumam.

With a Twitch Gift Card you can purchase a Channel-Subscription or Gift-Subscription to follow and support the streamers you like. This way you can get free Twitch-products like Emotes, Badges and Cheers, or even extra benefits like bonus content and rewards. Many streamers like to share a little extra with their cherished viewers to say “thank you” for the engagement.

Other ways to spend your Twitch Gift Card could be:

Subscriptions
Subscribing to a channel supports the streamer to make more of the content you love. But next to that, subscribing comes with some unique extras to award you: the subscriber! The longer you are subscribed to a channel, the more rewards, gifts or Subscriber-Only content you will receive. This way, a streamer shows you gratitude for your loyalty as a subscriber.

Bits for Cheers and Emotes
This is a bit like virtual tipping to streamers you like. It’s a fun way to interact within the Twitch community by unlocking special emotes and to create and celebrate special moments on the platform.

Gift-subscriptions
When you really enjoy a particular stream you will want your friends to join you. With the Twitch Sub-Gifting service you can share the love with other viewers and convince your friends to join the awesome Twitch community!

Twitch Turbo
This is a monthly subscription program offered exclusively on Twitch.tv which gives you a couple of benefits like ad-free watching, additional emotes and extended storage.

Prime Gaming
If you are an Amazon Prime member you have the option to link your Amazon Prime and Twitch account to gain access to Prime Gaming (used to be called Twitch Prime). This will give you extra benefits like one free Twitch subscription per month. Twitch Gift Cards will however not grant you Amazon Prime access if you don’t have a Prime membership.


Kā iespējams saņemt produktu?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

 • Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.
 • Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada