Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā

  Pirkt Tiešsaistē: Crypto Voucher 50 EUR Dāvanu Karte

  55.49
  Pieejams
  Kods tiks nosūtīts uz tavu e-pasta adresi pēc iespējas ātrāk.
  Seller: Prepaid
  1. Ieejiet šajā vietnē: https://cryptovoucher.io/redeem-now
  2. Ievadiet savu kodu un atzīmējiet nepieciešamos laukus
  3. Noklikšķiniet uz "Izpirkt to tūlīt"
  4. Izvēlieties maku, uz kuru nosūtīt līdzekļus.

  Izmantojiet savu digitālo kriptovalūtu, lai uzreiz iegādātos tādas kriptovalūtas kā Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) un ICO. Jūs saņemsiet digitālo kodu uzreiz pa e-pastu, 24/7. Izpērciet savu kriptovalūtu kodu, lai aizpildītu savu kriptovalūtu ar bitkoiniem vai citām kriptovalūtām. Vienkāršākais veids, kā iegādāties bitcoin!


  Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

  • Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
  • Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.
  • Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

  Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

  • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
  • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
  • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
   Trustpilot
   Trustpilot
   DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
   IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
   VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada