Punktid LogoPunktid Logo
Nasdaq biržā
company of heroes 3
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkt Tiešsaistē: Company of Heroes 3 (PC)

-37%
37.99 59.99
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Prece nav noliktavā un tiks drīzumā pievienota.
Seller: Summanus

Ja jums jau ir uzinstalēts “Steam”, tad pārejiet uzreiz uz otro soli.

1. Lejupielādējiet un uzinstalējiet “Steam” programmu.
2. Atveriet “Steam” programmu.
3. Ja jums nav “Steam” konta, tad uzklikšķiniet uz "Create a new account" un izveidojiet sev kontu.
4. Ja jums jau ir “Steam” konts, tad pieslēdzieties tam.
5. Uzklikšķiniet apakšējā kreisajā stūrī ikonai "+ Add a game...”
6. Izvēlieties "Activate a product on Steam".
7. Sekojiet ekrānā redzamajām norādēm un nokopējiet savu sērijas kodu.
8. Pēc pāris minūtēm “Steam” autentificēs kodu.
9. Lai redzētu spēli, uzklikšķiniet uz "Library".
10. Lai uzsāktu lejupielādi, uzklikšķiniet uz spēles.

OSWindows 10
CPU(Procesors)
Intel i5 6th-gen // AMD Ryzen 4 cores @3GHz
RAM(Atmiņa)
8 GB
HDD(Brīvā vieta)
40 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 950, AMD Radeon R9 370

Oficiālā Steam izpirkšanas atslēga, lai lejupielādētu Company of Heroes 3

Piedalies karstā reāllaika kaujā, pēc tam kļūsti par Ģenerāli, vadot kopējo kampaņu, kurā katrs lēmums ir īpaši svarīgs. Pārspēj pretiniekus ar jaunām un pazīstamām frakcijām, vienībām un starptautiskām kaujas vienībām. Vadi sauszemes, gaisa un jūras spēkus un būvē apgādes līnijas, lai sagrautu ienaidnieka progresu jaunajā Dinamiskajā kampaņas kartē – katra spēles gaita ir atšķirīga! Spēlē savā tempā kampaņas un kaujas režīmos, tad ienirsti aizraujošā daudzspēlētāju cīņā. Atklāj stāstus par satriecošu Vidusjūras teātri, kurā ir nākamās paaudzes iznīcināmas vides, ko nodrošina Relic patentētais Essence Engine.
Godalgota taktiskā spēle – Company of Heroes 3 ir atzīta nākamās paaudzes taktiskā spēle. Iecienītā kaujas mehānika apvienojumā ar jaunām, autentiskām spēles funkcijām, radot līdz šim dziļāko taktisko pieredzi.
Izmanto drosmīgus manevrus, lai atklātu ienaidnieka sānu bruņojumu, izbaudi jauno kājnieku iebrukšanas mehāniku, kas ļauj izvilināt ienaidnieka vienības no viņu fortiem, un pārvaldi augstumu, lai uzlabotu redzamību un iegūtu pārsvaru cīņā.


Kā iespējams saņemt spēli?

Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts unikāls kods, kuru iespējams aktivizēt mūsu mājaslapā. Precīzāku pamācību atradīsi zemāk sadaļā “Koda aktivizēšanas pamācība”.

Kāpēc izvēlēties Punktid.lv interneta veikalu?

Cena - tā kā produkti tiek piegādāti digitālā veidā, netiek piemēroti piegādes un pakošanas izdevumi, un mēs varam piedāvāt cenu, kas bieži vien ir zemāka par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Uzticamība - savas darbības laikā esam apkalpojuši desmitiem tūkstošu klientu un izpildījuši simtiem tūkstošu pasūtījumu. Neatkarīgajā atsauksmju vidē “Trustpilot” par mums ir iesniegts tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5.

Pieredze - mēs darbojamies jau kopš 2009. gada. Mēs lieliski pārzinām spēļu pasauli, tāpēc problēmu gadījumā spēsim tev vienmēr palīdzēt.

Kāpēc izvēlēties punktid.lv e-veikalu?

 • Cena – pateicoties mūsu digitālajai piegādei, mēs varam izlaist piegādes un iepakošanas izmaksas, kas ļauj mums pārdot spēles lētāk par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.
 • Uzticamība – Trustpilot platformā mums ir tūkstošiem pozitīvu atsauksmju, un mūsu vidējais vērtējums ir 5/5. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai mūsu klientu pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka un ātrāka.
 • Pieredze – mēs esam tirgū kopš 2009. gada un zinām visu par spēlēm, tāpēc varam palīdzēt gandrīz visos jautājumos. Un, pat ja mēs nezinām, mēs to uzzināsim un mēģināsim tev palīdzēt!
  DIGITĀLĀ PIEGĀDEKodi tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu
  IEGŪST KLIENTSLetaupiet ar Punktid
  VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZEMēs darbojamies kopš 2009. gada